Komentarze do notki weekend

weekend 
26. kwietnia 2009 07:40:00
linkologia.pl spis.pl

Czekałem na weekend, a tu znów rozczarowanie. Szkoda, że moja żona tak zwalcza moją pasję. Jestem człowiekiem, który nie lubi gnić całymi dniami leżąc przed TV. A niestety, jedyną dopuszczalną formą aktywności w tym domu jest praca fizyczna. Gdy kosiłem trawę, było w porządku, gdy usiadłem przed komputerem, skończyło się. Nie jest dobrze, jeśli nie mogę się spełniać w domu.

jestdobrze : : akceptacja, pasja

sarenka45
01. maja 2009 23:36:19
Kiedy ten planowany urlop?Tak troszeczke poczytalam,tak troszeczke... Bruksela.... Mieszkam nie tak daleko.I wiesz,tu jest wszystko takie uporzadkowane.A ja w najblizszym czasie wybieram sie do Polski.Do mojego kochanego miasta,za ktorym tesknie co raz bardziej.Za tym balaganem,za ta prostota.Choc nie powiem,nasz kraj zmienil sie ostatnio bardzo.I wiesz,mam takie mysli,zeby wrocic.Tylko czy bede potrafila sie odnalezc?Wszystko jest takie inne.Zaczynajac od nazw ulic,ktore pozmieniali....Ciegnie mnie do korzeni,ciagnie.....
jestdobrze
28. kwietnia 2009 07:52:31
Niedzielny poranek był nawet zabawny, bo przed ósmą położyłem się jeszcze na chwilę do łóżka. Jakież zdziwienie zobaczyłem na twarzy ukochanej, gdy weszła do kuchni, a tam pobojowisko po moim "nadrannym" śniadaniu i kawie;)))
sarenka45
27. kwietnia 2009 21:39:52
No nie,ale poswiecenie !!!!Ale czego sie nie robi dla przyjemnosci.Rozumiem Cie,sama spedzam dlugie godziny na kompie.Ucze sie,projektuje,czytam,przegladam stronki mojego rodzinnego miasta ... I ten brak zrozumienia.Dla meza komputer sluzy tylko do zrobienia oplat co m-c i pogrania w pokera.A przeciez jest tyle roznych mozliwosci.Nie wazne,cieszmy sie z tego co nam dane.Pozdrawiam.
jestdobrze
27. kwietnia 2009 21:25:26
Oprócz innych pasji, typu wycinanie solówek na gitarze elektrycznej, lubię tworzyć strony internetowe i grafikę. To wymaga godzin przed monitorem, co doprowadza moją ukochaną do furii... Ale znalazłem sposób, przynajmniej na razie - wstaję między 4:10 a 5:00 i tworzę;)
sarenka45
26. kwietnia 2009 09:38:27
Tez czekalam na weekend i tez rozczarowanie,bo pada.A w tygodniu taka piekna pogoda byla.Czytajac notke zastanawiam sie nad Twoja pasja.Jaka ona jest?Czy jest niebespieczna,ze zona tak ja zwalcza?Ale i tak szkoda,bo przeciez dzieki naszym pasja mozemy odpoczac i zapomniec o wszytkich klopotach.Pozdrawiam.