Archiwum - 4 lutego 2009

linkologia.pl spis.pl

Zobaczyłem dziś wyczyny ogierów z zawodówki, o której dziś tak głośno. Bydło? Chamstwo? Szczyt zezwierzęcenia? Nie wiem jak to nazwać. Chłoptaś, który jeszcze gówno w życiu osiągnął, żeruje od urodzenia na rodzicach i prawdopodobnie już nic nie osiągnie, w jedyny możliwy dla siebie sposób próbował "zdobyć szacunek kolegów". Kurwa, kto mu to przemówienie pisał?? Obrońca z urzędu? Pani psycholog? Gnojowi powinno się ręce i nogi połamać, żeby miał kilka miesięcy na przewartościowanie swojej filozofii życia.

Bydło należy znakować i trzymać krótko. Nie może być pobłażania. Jeśli nauczyciel jest niedojdą inie radzi sobie w szkole, powinien uzyskać pomoc w zmianie pracy. Niech idzie do biura, niech robi karierę naukową. ALE NIC NIE USPRAWIEDLIWIA tego bydła, tych degeneratów. I niech mi nikt nie mówi, że cały świat jest winny, tylko nie on. Ma gówniarz więcej niż sześć lat i powinien mieć swój rozum. Jeżeli go nie ma, to do piachu.

jestdobrze : : nauczyciel, przemoc, uczeń

Czas na ewolucję Komentarze (0)
04. lutego 2009 10:12:00
linkologia.pl spis.pl

Przez chwilę byłem przerażony, że to już i że nie ma odwrotu, a tymczasem jednak nie: wizja potomka przeciąga się o kolejny miesiąc. Z jednej strony to dobrze, bo to i tamto, ale z drugiej, czas nie płynie w obie strony. Lepiej wcześniej niż później, przynajmniej tak uważam. Chciałbym coś już wiedzieć, bo nie wiem, na kiedy zaplanować urlop. Od urlopu nie mam żadnych wymagań, ale żona chce wyjechać i odpocząć. Łotewer ju sej, ofiser....

jestdobrze : : dzieci, rodzina, zmiany