Archiwum - sierpnia 2008

do dzieci trzeba dojrzeć Komentarze (0)
15. sierpnia 2008 22:52:00
linkologia.pl spis.pl

Do posiadania dziecka trzeba porządnie dojrzeć. Skończyliśmy dziś rano sprzątać po remoncie i w południe przyjechali nasi znajomi. Z dwulatkiem. Słodki malec, wesoły i wychowany, ale....

Cóż, kończy się życie a zaczyna wychowywanie dziecka. Tatuś właśnie zasnął usypiając malca, a mama korzysta ze swobody i plotkuje z moją żoną. Wszystko, dosłownie wszystko podporządkowane jest pod rytm egzystencji małego. A mi jeszcze w głowie konkurs ręceprecz odtybetu, szybka jazda furą, kupę innych rzeczy. Ten dzień otwarł mi oczy, a jeszcze dwa przed nami. Ręce po łokcie do kolan...

jestdobrze : : dzieci, maż, odtybetu, ręceprecz, żona

Doba to za mało Komentarze (0)
13. sierpnia 2008 14:47:00
linkologia.pl spis.pl

Mam oczy na zapałkach. Od dwóch tygodni nic innego nie widzę, tylko piłę, pył, wkręty, kable, folie, panele, pył i kurz, mnóstwo blaszek, kawałków czegoś, etc. Cztery-pięć godzin snu kilka nocy pod rząd to dla mnie zdecydowanie za mało. Dziś już mam odloty, chociaż Agencja Interaktywna dobrze się ma i wiszę na słuchawce udając, że coś robię. Dziś będzie długi prysznic, szybki seksik (albo odwrotnie) i do łóżka.

jestdobrze : : agencja interaktywna, mąż, remont, żona

powoli, bo się rozp****li Komentarze (0)
06. sierpnia 2008 10:36:00
linkologia.pl spis.pl

Jesli z takimi prędkościami będę dojeżdżać do pracy, to kiedyś będa mnie zdrapywać z drzewa. Wiem, że tonie ma sensu, zwłaszcza dopóki nie wykupiłem ubezpieczenia na pół miliona, ale nie da się w czterdzieści pięć minut dojechać. Chore. A ubezpieczenie wykupię we wrześniu.

jestdobrze : : mąż, powoli, żona

Zrobić coś szalonego Komentarze (0)
05. sierpnia 2008 09:44:00
linkologia.pl spis.pl

Tak czystego nieba w połączeniu z orzeźwiającym wiatrem dawno nie widziałem. Wczoraj wieczorem było piekło, latały gałęzie i śmietniki, a dziś tak pięknie... Aż chciałoby się wyjść z pracy, wsiąść do auta i ruszyć tam, gdzie w tym roku nie bylismy. A szanse na wyjazd do naszego małego raju maleją. Jedyne szaleństwo na jakie sobie may pozwolić, to dokończenie karkołomnego remontu. Przeraża mnie myśl o tym bajzlu w domu. Coś czuję, że ten tydzień będzie męczący. A w sobote na wesele. Odrobina szaleństwa, tylko tyle.

jestdobrze : : coś szalonego, mąż, żona

eetam Komentarze (0)
01. sierpnia 2008 21:15:00
linkologia.pl spis.pl

zaczyna się weekend, a ja już nie mogę się doczekać poniedziałku. Przeżyć weekend... tutaj nie mam czasu nawet na przyjemności. Żonie tylko jedno w głowie. A ja wolę się wyspać.

jestdobrze : : ręcepreczodtybetu, weekend