Archiwum - sierpnia 2008

jest dobrze Komentarze (1)
29. sierpnia 2008 09:19:00
linkologia.pl spis.pl

Ponieważ w domu nie mogę się dopchać do komputera, muszę pisać z pracy. Przyszedłem dziś godzinę wcześniej, żeby w końcu odpisać kuzynowi na e-maila, którego dostałem dwa tygodnie temu. Pracuje na trzy zmiany, żonę widuje w portfelu na zdjęciu. Chciał, żebyśmy przyjechali na weekend. Nie da rady, ale chociaż kontakt trzeba podtrzymywać.

Ostatnio szukałem w dużym mieście jednej firmy. Nie umiałem znaleźć, bo na drzwiach wejściowych nie było szyldu agencja interaktywna, tylko jakiś bank, wydawnictwo i gazownia. Zapytałem, dlaczego nie mają reklamy przy wejściu. Usłyszałem odpowiedź, że właściciel kamienicy nie życzy sobie żadnych agencji w jego porządnym domu....

jestdobrze : : agencja interaktywna, mąż, żona

W zasadzie jest dobrze Komentarze (0)
26. sierpnia 2008 08:13:00
linkologia.pl spis.pl

W zasadzie jest dobrze. W domu nie ma kolejnych ekip remontowych, bo wszystko prawie zrobione. Przesyłka z Almi decor w drodze. Byłoby jeszcze lepiej, gdybym był wyspany, do pracy nie jechal na autopilocie przysypiając ukradkiem, zjadł cos normalnego z lodówki (w lodówce oprócz światła jest...dobrze), strony działały, a debet by nie był wyczerpany. Poza tym jest okej. Prawie.

jestdobrze : : almi decor, dekoracje, jest dobrze, mąż żona

Życie jest kruche Komentarze (0)
20. sierpnia 2008 09:15:00
linkologia.pl spis.pl

Każdy dzień może być ostatnim. Nie myślę o tym, ale kiedy wcisnąłem pedał hamulca i został metr na odbicie na lewy pas, dotarło do mnie, że wszystko może się skończyć. Babsko wyjechało zza blaszanego merca, nie miała prawa mnie widzieć. Dwadzieścia centymetrów pierdolonego marginesu na zawahanie to stanowczo za malo. Tym razem wystarczyło, żeby stanąć w pustej zatoczce autobusowej. Następna chwila po zdjęciu palca z klaksonu była już pełna gniewu i w pierwszym odruchu chciałem zawrócić. Trzecia myśl, to (dopiero trzecia) jak bardzo zbladł brat mojej żony. Zdążył się zaprzeć i bliżej przyjrzeć blondynce za kierownicą astry kombi. Czwarta myśl była już o papierosie, a piąta, to uświadomienie sobie, że nie trzymałem w odruchu hamulca, tylko zareagowałem.

Jakieś osiem lat temu, gdy rozwaliłem w drobny mak dorosłego owczarka niemieckiego, wcisnąłem hamulec i puściłem dopiero po wszystkim, gdy samochód już stał z wyłączonym silnikiem. Dziś było inaczej. 8 lat, ponad dwieście tysięcy kilometrów, kilka samochodów, przytłoczenie życiem. Żyjemy dalej.

jestdobrze : : mąż, przypadki, żona

Aranżacje wnętrz Komentarze (0)
19. sierpnia 2008 15:10:00
linkologia.pl spis.pl

Zastanawia mnie, dlaczego taki fajny sklepik jak piogia decorativa jest trudno dostępny w Sieci. Fajne dziwactwa sprzedaje. Moja żonka buszowała już po sklepie i czuję, że cos zamówiła. Pewnie przyjdzie jakies awizo za kilka dni;)

jestdobrze : : aranżacje wnętrz

za dużo szczęścia naraz Komentarze (0)
19. sierpnia 2008 12:23:00
linkologia.pl spis.pl

Po weekendzie myślałem, że w pracy wejdę do tego komputera i kimnę się z godzinę. Brak snu i zmęczenie było tym razem nie do opanowania. Pomógł napój energetyczny, który kosztował tyle, co dwa moje śniadania, ale nie było wyboru. Dziś więc tylko kawa i sucha bułka.

Miło było ich zobaczyć i posiedzieć bez patrzenia na zegarek, chociaż urywane zdania i nerwowe podbieganie do małego trochę nam przeszkadzało. Nic nie jest doskonałe. Dziś jeszcze urodziny w rodzinie i od jutra powrót do normalności. Praca, po pracy druga praca i relaks. Żadnych imprez. Jeszcze kilkanaście dni męki z ręceprecz odtybetu i też koniec. To jak hazard, wciąga strasznie.

jestdobrze : : mąż, odtybetu, ręceprecz, szczęście, żona